Start
Portfolio

Przepisomat

Klient

Przepisomat jest to jeden z dwóch naszych projektów, które realizowaliśmy dla naszego klienta IteCom - zobacz też MainBox. Jest to rodzaj “kiosku” z dotykowym ekranem, który często możemy spotkać w sklepach i galeriach handlowych. Tutaj jednak mamy do dyspozycji nietypowe wnętrze. Projekt, który tutaj przygotowaliśmy jest wyszukiwarką przepisów z podziałem na różnego rodzaju kategorie i filtry. 

Przepisomat - Urządzenie do wyszukiwania i wyświetlania przepisów kulinarnych (1).png


System pozwala na drukowanie ulubionych przepisów na wbudowanej drukarce termicznej z gotową listą zakupową. Do dyspozycji klienta jest również skaner, który poza pokazaniem ceny, podpowie również przepisy z danym produktem.

przepisomat.png

Przepisomat posiada również zestaw narzędzi marketingowych, które pozwalają na wyświetlanie bannerów reklamowych w stanie “uśpienia” urządzenia, oraz mechanizm lokowania produktów w przepisach dla wybranych marek. 

 W ramach naszej współpracy przygotowaliśmy aplikację z przepisami, dedykowaną do dużych ekranów dotykowych, oraz panel administracyjny do zdalnej obsługi i zarządzania. 


Technologie i integracje

Frontend: HTMLJavaScript

Backend: Ruby, Ruby on Rails, PostgreSQL

Integracje: MainBox API

Podsumowanie

Przepisomat był to dla nas projekt z kategorii łatwych, ale nietypowych. Pozwolił nam na zapoznanie się ze specyfiką tworzenia oprogramowania dla dużych ekranów dotykowych, integracji ze skanerami czy drukarkami termicznymi. Mocno kibicujemy, aby projekt znalazł się w setkach sklepów w całej Polsce.

Przepisomat

Przepisomat - kiosk z przepisami

Zobacz online

Kategoria

E-commerce 🛒

Usługi

Web Development
Project Management
Quality Assurance

Ready to start cooperation?

Let's talk about the needs of your company. Leave us a message and we will reply to it as soon as possible.

Dotted Map