Start
Portfolio

BrandBuddies

Klient

BrandBuddies to czołowa grupa dostarczająca rozwiązania z obszaru influencer marketingu. W jej ramach działają: platforma dla twórców i marek, agencja influencer marketingu oraz redakcja.

BrandBuddies - Home of influencer marketing.png

Co zrobiliśmy:

Jest to jeden z dwóch naszych projektów dla tego klienta - zobacz też fansi.pl. W ramach naszej współpracy przygotowaliśmy autorską platformę skierowaną do influencerów i topowych marek na naszym rynku. Całość składa się z kilku elementów przedstawionych poniżej.


Panel Buddy (dla influencerów)

Kluczowym elementem systemu jest część poświęcona influencerom (Buddies). Użytkownicy mogą tutaj stworzyć profil, podłączyć swoje media społecznościowe i przygotować portfolio dotychczasowych współprac z markami. To w tym miejscu mogą przeszukiwać bazę aktywnych kampanii i oferować swoje usługi. Całość przygotowana jest do pracy na komputerach jak i telefonach.

p_barglik - BrandBuddies.pl.png

Panel Brand (dla marek)

Drugim niezbędnym krokiem, było przygotowanie analogicznego panelu dla firm, które chcą wejść w świat social mediów. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom, firmy mogą w bardzo prosty sposób przygotować kampanie marketingowe i odszukać najbardziej dopasowanych influencerów. System jest zintegrowany z płatnościami tPay co pozwala na szybkie zasilenie budżetu kampanii bez dodatkowych formalności. Zadbaliśmy również o wsparcie firm w etapie rozliczeń i przygotowaliśmy moduł generowania umów online oraz wystawiania faktur.

Bobovita - BrandBuddies.pl.png


Panel Kampanii 

Elementem łączącym Brands i Buddies są kampanie marketingowe. Jest to miejsce w którym nasi użytkownicy mogą przeprowadzić cały proces od a do z. Dostępna jest wyszukiwarka odpowiednich influencerów, rozbudowany algorytm zatrudniania, wbudowany komunikator i moduł rozliczeń. 

BrandBuddies - Home of influencer marketing (1).pngTechnologie i integracje

Frontend: HTML, SASS, jQuery

Backend: Ruby, Ruby on Rails, PostgreSQL

Integracje: tPay, Facebook API, Instagram API, Google API, Fakturownia


Podsumowanie

Projekt BrandBuddies ma już ponad 5 lat i cały czas jest aktywnie rozwijany, a my pomagamy w jego utrzymaniu. Platforma stała się podstawą działania naszego klienta i pierwszym krokiem do wdrożenia kolejnych projektów w świecie social media.

BrandBuddies

BrandBuddies to największy w Polsce marketplace, który łączy influencerów z markami.

Zobacz online

Kategoria

Marketing 🚀

Technologie

Ruby

Usługi

Web Development
Project Management
Quality Assurance

Ready to start cooperation?

Let's talk about the needs of your company. Leave us a message and we will reply to it as soon as possible.

Dotted Map