Start
Portfolio

DeliGoo

Klient

DeliGoo to rewolucyjne rozwiązanie zurbanizowanej logistyki dostaw. Z wykorzystaniem zaawansowanych technologii zapewnia skuteczne rozwiązania w zakresie dostaw ekspresowych w modelu na żądanie.

mapa-700x400.png

Co zrobiliśmy

W ramach naszej współpracy z Deligoo wykonaliśmy cały ekosystem narzędzi będących podstawą działania firmy. W skład naszych działań wchodziły prace frontendowe, backendowe, mobilne, serwerowe oraz z szeroko pojętego zakresu bezpieczeństwa, optymalizacji i algorytmów VRP (Vehicle Routing Problem). 

Deligoo POS (Point of Sale)

Aplikacja napisana w React.js z dedykowanym interface’em dla tabletów. Jest wykorzystywana jako główne narzędzie przez klientów Deligoo (głównie restauracje) do zamawiania i koordynowania dostaw ekspresowych. Nasze oprogramowanie posiada integrację z zewnętrznymi portalami typu Glovo, Uber Eats czy Pyszne co pozwala na rezygnację z kilku osobnych terminali. Przygotowaliśmy również integrację drukarek termicznych do automatyzacji wydruków i szereg usprawnień pracy dla restauracji.

Dashboard (1).png

Deligoo Sklepy

Jednym z ważnych punktów dla klientów Deligoo jest możliwość uruchomienia własnej strony z możliwością zamawiania jedzenia (i nie tylko!). Dzięki naszemu narzędziu stało się to bardzo proste i intuicyjne. Restaurator ma możliwość modyfikacji elementów na stronie, ustawienia własnego menu i rabatów. Zapewniliśmy również integrację z systemami płatniczymi (przelewy oraz BLIK) oraz bramką SMS.

-Koszyk- Step-01.png

Deligoo Marketplace

Kolejne narzędzie wspierające sprzedaż naszych klientów to nasze Marketplace’y agregujące restauracje z danego miasta. Przykładowe rozwiązania oparte o nasz system to między innymi https://jedzcochcesz.pl czy https://bydgoszcz.deli1.pl

Wersja demo.png

REST API

Bardzo ważnym aspektem dla naszego klienta była możliwość przyszłych integracji z zewnętrznymi partnerami. W ramach tego zadania stworzyliśmy kompletne REST API z przygotowaną dokumentacją online, która pozwoliła na kilkadziesiąt integracji z naszym rozwiązaniem. Systemy które połączyły się z nami to m.in Furgonetka, UpMenu, Restaumatic, GoPOS, PosBistro i wiele innych.

api.png


Deligoo Courier (aplikacja mobilna)

Aplikacja mobilna napisana w technologii React Native co pozwoliło nam znacznie przyspieszyć proces tworzenia na platformy Android i iOS, oraz bardzo mocno ograniczyć potrzebny budżet na wykonanie. Dzięki dokładnej lokalizacji, integracji z mapami Google i terminalami płatniczymi SumUp i ApiPay, kierowcy Deligoo mogą wykonywać wszystkie niezbędne zadania bez wychodzenia z naszej aplikacji. 

Dashboard (3).png

Deligoo Support

Każdego dnia nad pracą kierowców czuwa zespół koordynatorów, dla których również przygotowaliśmy dedykowane narzędzie oparte o Here Maps. System zapewnia podgląd na żywo na kierowców i zamówienia w całej Polsce, cały wachlarz powiadomień o nagłych sytuacjach oraz szereg narzędzi usprawniających codzienną pracę. 

sc4 1.png

Algorytm VRP (Vehicle Routing Problem)

Nasza współpraca z Deligoo trwa cały czas, a zaczęła się jeszcze w roku 2017, co pozwoliło nam opracować setki algorytmów automatyzujących i optymalizujących trasy dla kierowców Deligoo. Jest to serce całego systemu, które odróżnia Deligoo na tle konkurencji. Dzięki naszym rozwiązaniom platforma wykonuje ogrom wyliczeń w czasie rzeczywistym analizując pozycje kurierów, korki, warunki pogodowe i wiele, wiele więcej. Wynikiem tego jest w pełni automatyczny i skalowalne oprogramowanie z silnikiem VRP napędzający całe Deligoo.  

2.jpg

Panel Administracyjny

Przy tak dużym systemie równie rozbudowana jest warstwa administracyjna, która pozwala na zarządzanie elementami systemu i setkami ustawień w zależności od miasta, pojazdu, typu zamówień itd. Dzięki integracją m.in z wfirmą czy kadromierzem, system automatyzuje kwestie rozliczeń zarówno z kierowcami jak i z klientami Deligoo. Rozbudowane zestawienia danych i raporty pozwalają na ciągłe monitorowanie i poprawianie działań całego zespołu.

Frame 847.png

Deligoo Home

Jako wisienka na torcie zajęliśmy się również stroną główną Deligoo.pl, która jest w pełni konfigurowalna za pomocą CMS.

Home - art. spoż..png


Technologie i integracje:

Frontend: React.js, Next.js

Backend: Ruby, Ruby on Rails, PostgreSQL, Amazon S3, Amazon RDS, Amazon EC3, Load Balancer, Redis

Mobile: React Native

Integracje: SumUp, ApiPay, Kadromierz, wFirma, Strapi, Here Maps, SerwerSMS


Podsumowanie

Nasza współpraca z Deligoo cały czas trwa i nie zwalniamy tempa. Narazie z pomocą naszych narzędzi nasz klient staje się liderem na Polskim rynku dostaw ekspresowych i ma już swoje oddziały w kilkudziesięciu miastach. 

DeliGoo

Modern and express deliveries for companies.

Zobacz online

Kategoria

Logistyka 🚚

Technologie

ReactRuby

Usługi

Web Development
Mobile Development
Project Management
Quality Assurance

Ready to start cooperation?

Let's talk about the needs of your company. Leave us a message and we will reply to it as soon as possible.

Dotted Map