Start
Portfolio

GuideApp

Klient

GuideApp to nasz wewnętrzny projekt skierowany do turystów odwiedzających nasze rodzinne miasto Kraków. Jest to profesjonalny audio-przewodnik po mieście, który z wykorzystaniem Machine Learningu dopasowuje idealną trasę dla użytkownika. Całość oparta jest o lokalizacje GPS i automatyczne odtwarzanie nagrań lektorskich o danej atrakcji. W ramach promocji miasta Kraków, przygotowaliśmy kilkaset miejsc do odwiedzenia i kilka godzin nagrań w 5 językach.

1.webp

2.webp


Co zrobiliśmy

Głównym celem było stworzenie aplikacji mobilnych na platformy Android i iOS. Udało się nam to zrobić z wykorzystaniem natywnych języków Java i Swift. Nasz projekt opiera się o zlokalizowanie turysty za pomocą GPS i proponowanie mu najciekawszych miejsc do odwiedzenia. Każdy obiekt posiada autorskie nagrania lektorskie i zestaw zdjęć oraz ciekawostek. 

3.webp

4.webp

5.webp

Znając dobrze problemy bycia turystom w obcym mieście zadbaliśmy o tryb offline i inteligentne oszczędzanie baterii telefonu, co pozwala na bezproblemowe wykorzystanie aplikacji GuideApp podczas całodziennego zwiedzania.


6.webp

7.webp

8.webp

Oprócz aplikacji mobilnej przygotowaliśmy również rozbudowany panel administracyjny, który pozwala nam na zarządzanie wszystkimi obiektami i nagraniami. Całość komunikuje się dzięki szybkiemu API.

Technologie i integracje

Mobile: Java, Swift

Backend: Ruby, Ruby on Rails, PostgreSQL

Integracje: Facebook, Google, Apple, FirebasePodsumowanie

Mimo że nasze plany mocno pokrzyżowała pandemia Covid, cały czas pracujemy nad rozwojem i promocją aplikacji!

GuideApp

Odkrywaj miastow zupełnie nowy sposób!

Zobacz online

Kategoria

Turystyka 🏰

Technologie

Ruby

Usługi

Web Development
Mobile Development
Project Management
Quality Assurance

Ready to start cooperation?

Let's talk about the needs of your company. Leave us a message and we will reply to it as soon as possible.

Dotted Map