Start
Portfolio

2track.pro

Klient

2Track.pro to projekt Bogdana Kondrackiego, muzyka i producenta muzycznego, który na swoim koncie ma współpracę z największymi polskimi artystami - w tym z Brodką czy z Dawidem Podsiadło - oraz kilkadziesiąt wyprodukowanych płyt. Jest to platforma dla muzyków, która daje im okazję do nowych współprac, zdobycia doświadczenia i zbudowania swojego muzycznego portfolio. Jest tak stworzona, aby ułatwić poznanie idealnych osób do wspólnych projektów.

2track-main.pngCo zrobiliśmy

Platforma internetowa

Naszym głównym zadaniem było przygotowanie nowej odsłony platformy, która składa się z dwóch głównych elementów. Użytkownicy mogą wgrać swoje utwory muzyczne (sam wokal lub samą muzykę) do systemu, a później automatycznie łączyć ją utworami innych osób. System sam generuje nowe utwory mixując pliki od dwóch użytkowników w jeden docelowy. Drugim ważnym elementem strony są konkursy organizowane przez twórców platformy. Dziesiątki współprac z topowymi polskimi gwiazdami pozwalają na dodanie swojej muzyki lub wokalu do popularnych utworów gwiazd i wygranie super nagród.

2track.png


Wbudowany audio-odtwarzacz

W ramach projektu przygotowaliśmy również autorski odtwarzacz audio inspirowanym tym znanym z SoundCloud. Poza ciągłym odtwarzaniem muzyki podczas korzystania z platformy, pozwala on również na dodawanie komentarzy i reakcji w konkretnych momentach danego utworu.

2Track - Listen Unsafe Vocal - Novika - Unsafe  Liv Remix  (1).png


Technologie i integracje

Frontend: HTMLJavaScript

Backend: Ruby, Ruby on Rails, PostgreSQL

Integracje: Facebook API


Podsumowanie

Ten świetny projekt ze świata muzyki był dla nas niepowtarzalną okazją do zapoznania się z bibliotekami do operowania na utworach audio. Pomimo że projekt działa na rynku już od ponad 5 lat, cały czas wspieramy autorów platformy w bieżącym utrzymaniu.

2track.pro

2Track to niezwykła platforma łącząca ludzi, w których duszach gra ten sam rytm. Wywiązaliśmy się z tego zadania śpiewająco!

Zobacz online

Kategoria

Muzyka 🎙️

Usługi

Web Development

Ready to start cooperation?

Let's talk about the needs of your company. Leave us a message and we will reply to it as soon as possible.

Dotted Map