Start
Portfolio

Centrum Kopernika

Klient

Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych jest pozawydziałową jednostką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zajmuje się badaniami, organizacjami konferencji i sympozjów oraz popularyzacją nauki. W ramach naszej współpracy zaprojektowaliśmy estetyczną stronę, która doskonale odpowiada na potrzeby Centrum Kopernika i pomaga spełniać jego misję.

copernicusfestival.png

Co zrobiliśmy

Na naszą współpraca z Centrum złożyły się dwa projekty - główna strona Centrum Kopernika oraz Copernicus Festival. Naszą rolą było przygotowanie projektu graficznego dla obu stron, przygotowanie CMS do zarządzania treściami oraz konfiguracja serwerów.   


Centrum Kopernika

Pierwszy projekt, którego się podjęliśmy była to strona prezentująca Centrum. W ramach swojej działalności prowadzi zaawansowane badania interdyscyplinarne na styku nauk ścisłych, humanistycznych i społecznych. Centrum organizuje liczne wykłady dla szerokiej publiczności i debaty, a nasza strona jest głównym miejscem informacyjnym dla całej instytucji.

copernicuscenter-image.png


Copernicus Festival

Drugi z projektów jest to strona dla Festiwalu naukowo-kulturalnego Copernicus, którego celem jest popularyzacja nauki i filozofii, wyjaśnianie ich wpływu na życie społeczne oraz pokazywanie różnorodnych relacji między nimi a innymi dziedzinami kultury, w tym literaturą i sztuką. Strona pozwala na przegląd programu najbliższego festiwalu, zapoznanie się z sylwetkami prelegentów oraz rezerwację miejsc na wybrane wykłady.

copernicusfestival-image.png


Technologie i integracje

Frontend: HTMLJavaScript

Backend: Wordpress


Podsumowanie

Jako ReasonApps chętnie wspieramy Krakowskie firmy i instytucje w rozwoju w świecie www i zapraszamy wszystkich do współpracy.

Centrum Kopernika

Piękno naukowej przygody polega na tym, że nigdy nie zabraknie dalszych znaków zapytania.

Zobacz online

Kategoria

Nauka 🧪

Technologie

Ruby

Usługi

Web Development

Ready to start cooperation?

Let's talk about the needs of your company. Leave us a message and we will reply to it as soon as possible.

Dotted Map