Start
Usługi

Czym się zajmujemy?

Web Development

Chcesz stworzyć aplikację internetową, ale nie wiesz, od czego zacząć? Jesteśmy z Tobą. Specjalizujemy się w tworzeniu kompleksowych rozwiązań, a nasi eksperci są gotowi pomóc na każdym etapie, od pomysłu produktu po realizację i długofalowe wsparcie. Front-end lub back-end — pomożemy Ci określić Twoje potrzeby i zakodować pomysły, przekształcając je w udany, gotowy do wprowadzenia na rynek produkt.

Front-end

Front-end jest kluczem do zadowolenia użytkowników, ponieważ odpowiada za to, co widzą i z czym wchodzą w interakcję. Dlatego nienaganny frontend jest koniecznością podczas tworzenia aplikacji, która jest atrakcyjna wizualnie i wysoce funkcjonalna. Upewnij się, że Twoi klienci otrzymają responsywny, dobrze działający produkt cyfrowy, na który zasługują. Nasz zespół doświadczonych programistów frontend spędził tysiące godzin na tworzeniu światowej klasy aplikacji internetowych dla wielu marek.

Usługi

Back-end

Back-end koncentruje się na tym, co dzieje się za kulisami aplikacji, tj. po tzw. stronie serwera i ma kluczowe znaczenie jeśli chodzi o zapewnienie stabilnej wydajności aplikacji. Dzięki naszym usługom możesz mieć pewność, że Twoja aplikacja jest bezpieczna, solidna i skalowalna. Dostarczamy solidne rozwiązania back-end dla startupów i przedsiębiorstw – od MVP po skalowalną architekturę opartą na mikroserwisach napisaną w Node.js lub Ruby, obsługującą tysiące użytkowników.

Usługi

Mobile Development

Masz pomysł na aplikację, która zmieni świat – my mamy do tego odpowiednie narzędzia! Specjalizujemy się w budowaniu aplikacji dla systemów Android i iOS z wykorzystaniem technologii React Native.

Cross-platformowe aplikacje

Aplikacje wieloplatformowe zostały opracowane do działania na wielu platformach. Aplikacje ponownie wykorzystują jak najwięcej kodu, co naturalnie obniża koszty utrzymania i rozwoju. Jednocześnie natywne elementy aplikacji gwarantują bezbłędne wrażenia użytkownika i świetną wydajność. React Native został stworzony z React – frameworka JavaScript dla środowiska front-end – kod stworzony w RN może być udostępniany nie tylko dla iOS i Android, ale także aplikacjom webowym.

Usługi

Opłacalność

React Native to doskonały sposób na zmniejszenie całkowitego kosztu projektu, ponieważ będziesz tworzyć aplikację do pracy na wielu platformach jednocześnie. Dzięki temu nie będziesz musiał angażować dodatkowych zespołów do tworzenia oddzielnych aplikacji dla iOS, Androida i przeglądarki.

Usługi

Szybkie wdrożenie

Znaczna część kodu jest taka sama dla każdej aplikacji. Tworzenie aplikacji w React Native jest znacznie szybsze niż pisanie oddzielnych aplikacji natywnych. Czas wdrożenia, jak również zapewnienie jakości są znacząco zoptymalizowane. Zapewnia to krótszy czas wprowadzania produktów na rynek i pozwala jeszcze bardziej obniżyć koszty.`

Usługi

Project Management

Sprawnie zarządzamy projektem i wszystkimi procesami. Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie współpracy.

Badanie i rozwój

Potrzebujesz zdefiniować zakres swojego projektu? Nasz zespół zrobi to wszystko i jeszcze więcej! Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i pomagamy określić najlepsze możliwości techniczne i główne bariery, aby w pełni zrozumieć, czego można oczekiwać od Twojego pomysłu na biznes.

Usługi

Strategia

Indywidualny plan wymaga zrozumiałej roadmapy, która pomoże Ci przejrzeć wszystkie kamienie milowe i komponenty, które należy przypisać i opracować. Zorganizowany przepływ pracy ma kluczowe znaczenie dla osi czasu aplikacji oraz spójnego procesu rozwoju. W takim przepływie pracy możemy uwzględnić iteracje, rekomendacje, testy i punkty komunikacji, które należy zaplanować w całym procesie. Dzięki temu planowi wskażemy Ci jasną ścieżkę do Twoich celów produktowych.

Usługi

Quality Assurance

Udany produkt jest pochodną wartości Twojej firmy i potrzeb Twoich klientów. Nasi pracownicy rozumieją te dwa aspekty i wykorzystują tę wiedzę, aby chronić Twój produkt przed wadami i problemami. Pozwala to stworzyć produkt nie tylko użyteczny i przyjemny, ale także niezawodny.

Test End-to-End

Testy E2E to technika, która testuje całe oprogramowanie od początku do końca, aby upewnić się, że przepływ aplikacji zachowuje się zgodnie z oczekiwaniami. Definiuje zależności systemowe produktu i zapewnia, że wszystkie zintegrowane elementy współpracują ze sobą zgodnie z oczekiwaniami. Głównym celem testowania E2E jest testowanie na podstawie doświadczenia użytkownika końcowego poprzez symulację rzeczywistego scenariusza użytkownika i walidację testowanego systemu i jego komponentów pod kątem integracji.

Usługi

Gotowy zacząć współpracę?

Porozmawiajmy o potrzebach Twojej firmy. Zostaw nam wiadomość, a odpowiemy na nią tak szybko jak to możliwe.

Dotted Map