Start
O nas

Software House

Kilka słów o nas

Jesteśmy krakowskim software house posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży IT. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania wspierającego procesy biznesowe w firmach.

To Ty jesteś powodem, dla którego działamy. W pełni angażujemy się w zrozumienie Twoich potrzeb i realizację pomysłów. W naszej firmie wiemy, jak ważna jest praca zespołowa i pełne zgranie. Gwarantujemy pomoc od samych założeń, profesjonalną realizację projektu i długofalowe wsparcie.

Wspieramy naszych klientów kompleksowo oferując im doradztwo, narzędzia, wiedzę oraz inne zasoby, dzięki którym razem tworzymy cyfrowe rozwiązania najwyższej jakości. Wypracowaliśmy standardy pracy, dzięki którym proces realizacji przebiega płynnie. Stworzymy narzędzie na miarę Twoich potrzeb. Uprościmy i zautomatyzujemy procesy, aby Twoja firma funkcjonowała sprawnie.

ReasonTeam
ReasonTeam
ReasonTeam
ReasonTeam
ReasonTeam
ReasonTeam

Kultura

Praca w ReasonApps oznacza bycie częścią społeczności, która ceni rozwój, wzajemnie zaufanie i szacunek.

Jednak prawdziwa jakość pracy to tylko jeden z wielu elementów dobrego zespołu. Staramy się zachować pogodną atmosferę i pozytywne, skupione nastawienie, aby najistotniejsze zadania zostały wykonane jak najszybciej.

Co za nami przemawia?

Jesteśmy ludźmi pomagającymi innym ludziom odnosić sukcesy i wierzymy, że wartości, które towarzyszą nam każdego dnia są kluczem do budowania trwałych relacji w ciągu naszego dalszego rozwoju.

Doświadczenie

Lata zdobywanego doświadczenia pozwalają nam unikać błędów i dobierać wyłącznie trafne rozwiązania. Doświadczony zespół dba o to, aby Klienci na każdym etapie prac czuli, że są we właściwych rękach.

Jakość

Przywiązujemy uwagę do szczegółów. To, w jaki sposób klient jest prezentowany, zależy w dużej mierze od nas, dlatego staramy się jak najlepiej poznać firmę i zaproponować najlepsze rozwiązania.

Technologia

Najnowsze technologie nie stanowią dla nas barier, a tylko motywują do ciągłego udoskonalania i poszerzania wiedzy. Nie boimy się wyzwań, dzięki czemu możemy zaproponować rozwiązania z najwyższej półki.

Niezawodność

Dobierając rozwiązania analizujemy wszelkie aspekty zlecenia tak, aby w pełni wykorzystać potencjał firmy. Zaufanie Klientów świadczy o tym, iż podejmowane przez nas działania są skuteczne.

Technologia

Rozwiązujemy wyzwania biznesowe dzięki najnowocześniejszej technologii. Nie masz pewności, który język programowania jest odpowiedni dla Twojej następnej aplikacji? Jesteś w dobrych rękach!

Znamy się na technologii, dlatego Ty już nie musisz. Wyjaśnimy Ci wszystko prostym językiem. Nasz zespół jest gotowy wesprzeć rozwój Twojej firmy. Przejrzyj nasz stack technologiczny i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

HTML
CSS
Haml
SASS
TailwindCSS
Git
Vercel
Cypress.io
Github
Slack
Monday
Ruby
Ruby on Rails
NodeJS
NestJS
GraphQL
Hasura
PostgreSQL
JavaScript
TypeScript
React
NextJS
Zustand
Redux
Apollo
React Query
HTML
CSS
Haml
SASS
TailwindCSS
Git
Vercel
Cypress.io
Github
Slack
Monday
Ruby
Ruby on Rails
NodeJS
NestJS
GraphQL
Hasura
PostgreSQL
JavaScript
TypeScript
React
NextJS
Zustand
Redux
Apollo
React Query

Szukamy nowych talentów

Dołącz do firmy z aspiracjami, rozwijaj się i zdobywaj doświadczenie. Sprawdź nasze oferty pracy i zrób pierwszy krok w kierunku nowej kariery.

Dotted Map