Start
Portfolio

Fansi

Klient

Fansi to platforma i agencja działająca w obszarze ekonomii twórców, metaverse i NFT. Wspieramy Twórców w monetyzacji ich popularności. Ich odbiorcom dostarczamy najlepsze produkty i usługi cyfrowe. Markom pomagamy stworzyć produkty z influencerami.

fansi.pl.pngCo zrobiliśmy

Projekt fansi jest to już drugi duży projekt wykonany dla tego samego klienta - zobacz też BrandBuddies. W ramach tej platformy zajęliśmy się kompleksowo wykonaniem autorskiej platformy dla influencerów. Całość składa się z trzech niezależnych aplikacji opisanych poniżej. Marketplace

Pierwszym elementem, który jest widoczny dla wszystkich użytkowników jest marketplace fansi.pl. Pozwala on użytkownikom być jeszcze bliżej swoich ulubionych Twórców, gdzie mogą oni znaleźć szeroki wybór produktów, wirtualnych spotkań, tokenów NFT, produktów cyfrowych, personalizowanych video i limitowanych kolekcji od najlepszych influencerów. Całość przygotowana jest jako aplikacja frontendowa napisana w Next.js, która komunikuje się z backendem za pośrednictwem GraphQL. W ramach tej aplikacji zajęliśmy się również integracją płatności internetowych, automatyzacją przesyłek z pomocą serwisu furgonetka.pl oraz wdrożeniem mechanizmu znakowania (watermark) ebooków od Legimi.

Produkty cyfrowe   fansi.pl.pngPanel Twórcy

Kolejnym krokiem do stworzenia kompletnego produktu było przygotowanie panelu Twórcy. To w tym miejscu influencerzy mogą tworzyć swoje produkty, usługi, tokeny NFT i w pełni wykorzystać potencjał swoich zasięgów. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi cały proces jest bardzo szybki i w pełni zautomatyzowany. Zajęliśmy się również wdrożeniem modułu płatności i fakturowania, który wspiera dział księgowy naszego klienta.

Panel Twórcy.png


Panel Administracyjny

Ostatnim bardzo istotnym elementem dla fansi jest panel administracyjny. Jest to niezbędne narzędzie do bieżącej pracy zespołu, dlatego położyliśmy duży nacisk na automatyzację procesów w firmie. System wspiera administratorów w weryfikacji twórców, zarządzaniu produktami oraz kwestiami marketingowymi i finansowymi.

Admin    Zaloguj się.png


Technologie i integracje

Frontend: React.js, Next.js

Backend: Ruby, Ruby on Rails, PostgreSQL, GraphQL, Hasura

Integracje: PayU, Furgonetka, SerwerSMS, Facebook, Apple, Fakturownia


Podsumowanie

Nasz zespół cały czas intensywnie rozwija platformę i wspiera naszego klienta w codziennej pracy. Fansi powoli zdobywa rynek i zaufanie topowych twórców i staje się bardzo istotnym elementem w ekosystemie naszego klienta. 

Fansi

Wyjątkowe kolekcje, produkty cyfrowe, książki, poradniki od najlepszych influencerów.

Zobacz online

Kategoria

Marketing 🚀

Usługi

Web Development
Project Management
Quality Assurance

Gotowy zacząć współpracę?

Porozmawiajmy o potrzebach Twojej firmy. Zostaw nam wiadomość, a odpowiemy na nią tak szybko jak to możliwe.

Dotted Map