SaaS - System as a Service

Porozmawiaj z naszym ekpertem
KONTAKT

Dzisiejsza technologia pozwala na zastosowanie rozwiązań, które w dużej mierze ułatwiają prowadzenie biznesu. Dotyczy to wielu branż, jednak czasem podstawowe rozwiązania przestają wystarczać. ReasonApps wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom, tworząc aplikacje Saas. Dedykowane systemy Saas świetnie sprawdzają się w systemach księgowych, finansowych, arkuszach kalkulacyjnych, systemach analitycznych i wielu innych, związanych z bieżącą działalnością.

Programy SaaS sposobem na dotarcie do klientów


Oprogramowanie w modelu SaaS staje się dużym ułatwieniem dla Twojego biznesu. Oferując swoją usługę w systemie internetowym możesz zdobywać klientów, dla których rozbudowane systemy byłyby obciążeniem. Dzięki stworzeniu dedykowanej aplikacji SaaS docierasz ze swoją usługą do klientów, będąc jednocześnie z nimi w stałym kontakcie. Oferujesz jedynie oprogramowanie oraz obsługę w ramach niego – system as a service zarabia więc sam na siebie.

Co zyskujesz, korzystając z rozwiązań ReasonApps?


Oszczędność czasu dedykowany system jest ogólnym narzędziem, który w łatwy sposób pomoże Ci dystrybuować usługę. Cały serwis jest w pełni funkcjonalny dla klienta od momentu wykupienia abonamentu, więc nie tracisz czasu na wdrażanie go u klienta.
Oszczędność pieniędzy oferowanie usługi w ramach systemu internetowego pozwoli Ci na oszczędność chociażby w obsłudze – w wirtualnej dystrybucji potrzebujesz zdecydowanie mniej rąk do pracy.
Efektywność szybki kontakt z klientem oraz łatwa możliwość dotarcia do niego np. w sprawie przedłużenia abonamentu pozwoli Ci efektywnie wykorzystać wszystkie zasoby.
Baza klientów dedykowane programy SaaS, tworzone przez ReasonApps, pozwalają na tworzenie baz klientów, dzięki czemu łatwiej do nich docierasz.

Chcesz się dowiedzieć jaki system może usprawnić pracę Twojej firmy?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Systemy SaaS jako kompaktowe narzędzie


System as a service jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, które pozwala Ci na stworzenie jednego miejsca, w którym klienci korzystają z Twojej usługi. Indywidualny projekt pozwoli Ci na dopasowanie serwisu do Twoich potrzeb, a także zastosowanie narzędzi, które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. Korzystając z dedykowanych rozwiązań zyskujesz:
  • Wielofunkcyjność – w jednym miejscu oferujesz swoją usługę, obsługujesz ją i kontaktujesz się z klientami tworząc bazę danych.
  • Indywidualność – zastosowanie innowacyjnych rozwiązań pomoże Ci stworzyć platformę, która wyróżni się na rynku, dzięki czemu poszerzysz grono odbiorców.
  • Narzędzie pracy – systemy SaaS stają się nieraz podstawą do prowadzenia działalności, kiedy to firmy rezygnują z tradycyjnych kanałów. Utworzenie systemu internetowego pozwoli Ci przenieść działalność na kolejny poziom.

System jako usługa zyskuje na popularności


Coraz więcej firm, niezależnie od branży, korzysta z systemów w modelu SaaS, dzięki czemu wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Pracując dla Ciebie nad innowacyjnymi rozwiązaniami bierzemy pod uwagę wszystkie Twoje potrzeby, poprzedzając nasze działania dogłębną analizą. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz dokładnie to czego oczekujesz.
ReasonApps pomoże Ci zatem zyskać na konkurencyjności i stworzyć intuicyjną platformę, przyciągającą konsumentów. Ilość narzędzi oraz możliwości zastosowania takiego rozwiązania jest ogromna, dlatego skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje pomysły. Dostosujemy system SaaS specjalnie do Twoich potrzeb.

Kontakt

Logo footer

ReasonApps
ul. Kapelanka 12
30-347 Kraków

T: 518 608 578

M: kontakt@reasonapps.pl