Tworzenie stron e-commerce

Porozmawiaj z naszym ekpertem
KONTAKT

Reasonapps zajmuje się profesjonalnym projektowaniem stron internetowych i dedykowanych platform e-commerce. Od lat dostarczamy rozwiązania, które mają na celu generowanie najlepszych zwrotów z inwestycji naszych klientów. Nasze serwisy nie tylko odznaczają się wysoką funkcjonalnością dla klientów, ale również użytkowników zarządzających sklepem lub stroną. Tworzone przez nas witryny są intuicyjne i atrakcyjne wizualnie, a przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Wyróżnij się funkcjonalną oraz atrakcyjną wizualnie stroną internetową


W naszej pracy wykorzystujemy potencjał internetu, który daleko wykracza poza prezentację informacji na stronie internetowej. Kreujemy rozwiązania wspomagające procesy biznesowe firmy, a więc tworzone przez nas serwisy są niezwykle intuicyjne, funkcjonalne, atrakcyjne graficzne, o unikalnym UX design. Użytkownik wchodząc na stronę musi czuć się komfortowo i pewnie. Jej spójność i intuicyjność pomaga zrozumieć potencjalnemu klientowi, jak działa określona witryna.

Sklepy internetowe są projektowane w oparciu o nowoczesne technologie i w pełni dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Każda firma i branża charakteryzuje się inną specyfiką, dlatego oferujemy wyłącznie indywidualny projekt, opatrzony naszymi kreatywnymi pomysłami. Tworzymy portale w technologii responsywnej dostosowanej do urządzeń mobilnych, dzięki czemu Twój sklep internetowy ma szansę pozyskać potencjalnych klientów, korzystających podczas zakupów ze smartfona lub tabletu.

Co zyskujesz podejmując współpracę z ReasonApps?


Intuicyjną i funkcjonalną stronę Zaprojektujemy dla Ciebie stronę indywidualnie dopasowaną do specyfiki Twojej firmy i branży.
Nowoczesne rozwiązania Obecnie RWD jest koniecznością, jeżeli chcemy docierać do coraz większej liczby użytkowników. Nasze strony są również tworzone zgodnie ze standardami UX.
Unikalny design Wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny, dostosowany do brandingu Twojej firmy oraz odbiorców strony.
Doradztwo i pomoc Na każdym etapie tworzenia strony internetowej możesz liczyć na wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów.

Chcesz się dowiedzieć jaki system może usprawnić pracę Twojej firmy?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić


Reasonapps od lat dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne, które wspierają sprzedaż i działania marketingowe naszych klientów. Projektowanie stron i sklepów online wymaga od nas całkowicie indywidualnego podejścia do każdej firmy, wynikającego z przyjętego modelu biznesowego i założonych celów sprzedażowych. W oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania przygotujemy intuicyjne i funkcjonalne:

Strony internetowe Stworzymy dla Ciebie profesjonalny system sprzedażowy o nowoczesnym i funkcjonalnym charakterze, czego efektem dla potencjalnych klientów będzie atrakcyjny sklep online. Tworzenie stron e-commerce uzupełniamy o dodatkowe narzędzia wspierające, takie jak systemy dostaw i płatności.
Strony promocyjne Działają podobnie jak sklepy internetowe, jednak skupiają usługi i produkty w celach promocyjnych. Tworzenie stron e-commerce jest jedną z naszych specjalizacji. Potrafimy zachęcić potencjalnego klienta do podjęcia kolejnych kroków w procesie sprzedażowym, dzięki intuicyjnym funkcjonalnościom.
Strony wizerunkowe Są to witryny, które charakteryzują się bardziej uproszczonymi funkcjonalnościami niż sklepy online. Mają za zadanie przedstawienie i budowanie pozytywnego wizerunku danej marki lub osoby. Projektowane przez nas strony wizerunkowe są atrakcyjnie graficznie i czytelne dla użytkownika.
Landing page Landing page mają za zadanie zachęcić użytkownika do zapoznania się z treścią strony oraz wykonania pożądanej akcji np. wypełnienia formularza kontaktowego. Landing page to pierwsza strona, która pojawia się po kliknięciu w reklamę w internecie.
Strony korporacyjne Mają za zadanie budowanie świadomości marki w oczach potencjalnych klientów. Strona korporacyjna umożliwia pozyskanie informacji o danej firmie oraz ułatwia kontakt z jej pracownikiem.

Etapy tworzenia profesjonalnej strony internetowej


Tworzenie stron e-commerce rozpoczynamy od analizy działalności firmy i poznania jej celów. Wywiad ma za zadanie przedstawienie w kolejnym etapie najlepszych propozycji, które będą odzwierciedleniem Twoich oczekiwań. Indywidualne podejście pozwala nam zaprojektować serwisy zgodne z misją firmy oraz celami biznesowymi. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu strony. Dzięki temu będziesz miał wgląd w część strony, którą widzi osoba projektująca. Podczas tworzenia prototypu, jak i w kolejnych etapach jest możliwość dodawania nowych funkcjonalności i udogodnień dla użytkownika zgodnie z UX design. Dla stron e-commerce oraz mniejszych witryn projektujemy grafikę w technologii RWD, dzięki czemu strona będzie miała charakter responsywny, czyli dostosowany do wszystkich urządzeń mobilnych.Końcowym etapem tworzenia stron e-commerce oraz innych witryn jest uzupełnienie treści, a następnie organizacja szkolenia dla administratorów w Twojej firmie. Przekazujemy wiedzę oraz wszystkie istotne informacje na temat prowadzenia strony internetowej. Ponadto udostępniamy pełną dokumentację techniczną dotyczącą między innymi systemu CMS, który pozwala na samodzielną modyfikację treści.

Kontakt

Logo footer

ReasonApps
ul. Kapelanka 12
30-347 Kraków

T: 518 608 578

M: kontakt@reasonapps.pl