IoT- Internet of Things

Porozmawiaj z naszym ekpertem
KONTAKT

W dobie przyspieszających zmian biznesowych i technologicznych szukamy rozwiązań, które pomogą nam zoptymalizować wszelkie procesy w ramach przedsiębiorstwa. Czasem zwyczajnie brakuje nam danych, aby usprawnić niektóre z nich czy zwyczajnie monitorować, wyciągając wnioski. W ReasonApps znajdziesz odpowiedź, w jaki sposób możesz gromadzić dane, nawet jeśli wydaje Ci się to niemożliwe.

Systemy IoT przyszłością biznesu


Internet of Things to metoda, w której czytniki, bądź kamery przesyłają dane na chmurę, a następnie analizują je, dostarczając Ci potrzebnych informacji. Najlepszym przykładem uniwersalności tego rozwiązania jest ten, w którym czytniki zamontowano na kubłach na śmieci, dzięki czemu można było zdalnie monitorować ich wypełnienie. Optymalizacja jest więc możliwa dla każdego rodzaju działalności.

ReasonApps tworzy dedykowane programy IoT, które będą w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Ta technologia może być wykorzystana do monitorowania przesyłek, zarządzania domem bądź biurem, znajdzie zastosowanie nawet w rolnictwie. Gdy szukasz więc rozwiązania, które pozwoli Ci kontrolować działalność i wszystkie procesy, Internet Rzeczy jest systemem dla Ciebie.

Aplikacja IoT z ReasonApps – co zyskujesz?


Oszczędność czasu wszystkie zgromadzone dane, których potrzebujesz, trafiają do chmury, dzięki czemu jedyne, co robisz, to je analizujesz.
Efektywność dziś informacja jest niezbędna do prowadzenia biznesu. Otrzymując ją na bieżąco dzięki programowi IoT zyskujesz efektywność, jaka bez technologii nie byłaby możliwa.
Funkcjonalność Dedykowane aplikacje IoT pomagają Ci dostosować procesy oraz zmieniać je w taki sposób, aby były bardziej funkcjonalne dla klientów, pracowników czy nawet kontrahentów.
Przewagę rynkową wyprzedź konkurencję i zastosuj innowacyjne rozwiązanie w swoim biznesie. Dane, które zgromadzisz, pozwolą Ci wyprzedzić działania innych firm i zyskać przewagę rynkową.

Chcesz się dowiedzieć jaki system może usprawnić pracę Twojej firmy?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dedykowane systemy IoT ReasonApps


Korzystając z zaprojektowanej dla Ciebie usługi, dostosowujesz ją całkowicie do swoich potrzeb. Powiedz nam, czego oczekujesz, a my wymyślimy system, który spełni te oczekiwania. Najważniejszą zaletą systemu IoT są dane – dzięki nim uzyskujesz informacje na temat monitorowanych procesów, usług, czy chociażby preferencji klientów. Możesz monitorować ich ścieżkę przejścia po sklepie czy stronie internetowej, bądź zużycie energii. Ogromna liczba zastosowań oraz unikatowy projekt aplikacji sprawiają, że narzędzie stanie się Twoją najlepszą inwestycją. Pozwoli Ci ona na:
  • Monitorowanie danych w czasie rzeczywistym – przestaniesz czekać na raporty, bo wszystkie dane, jakich potrzebujesz, odnajdziesz w chmurze.
  • Łatwość obsługi – IoT polega na stworzeniu programu, a gdy już to się stanie, po prostu pobiera potrzebne dane i dostarcza Ci je wręcz do rąk własnych.
  • Innowacyjność – jest to z pewnością pierwszy krok do uzyskania przewagi rynkowej. Gromadzenie danych, które pozwolą nam usprawnić procesu firmowe jest rzeczą bezcenną.

Aplikacje IoT


Za pomocą aplikacji możesz monitorować, analizować, czy po prostu gromadzić dane. Nie było dotychczas rozwiązania na rynku, które w łatwy sposób pozwoliłoby Ci zapanować nad procesami, odbywającymi się z dala od Twojej firmy. ReasonApps w sposób partnerski pomoże Ci dopasować aplikację do Twoich indywidualnych potrzeb. Skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do nas.

Kontakt

Logo footer

ReasonApps
ul. Kapelanka 12
30-347 Kraków

T: 518 608 578

M: kontakt@reasonapps.pl