Tworzenie stron WWW

Porozmawiaj z naszym ekpertem
KONTAKT

ReasonApps specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych serwisów internetowych, które są w pełni dostosowane do potrzeb oraz wizji klientów. Projektujemy strony internetowe o różnej specyfice, począwszy od firmowych, poprzez promocyjne, korporacyjne aż po portale informacyjne czy sklepy internetowe. Nasze witryny WWW zawsze są nastawione na realizację konkretnego celu biznesowego, np. wykreowanie pozytywnego wizerunku, zwiększenie sprzedaży, dostarczenie informacji o firmie, wypromowanie produktów lub usług itp.

Wszystkie projekty ReasonApps tworzone są z myślą o dostarczaniu użytkownikom maksymalnie pozytywnych doświadczeń podczas korzystania ze stron internetowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie UX design, dlatego oddajemy w ręce naszych klientów witryny funkcjonalne, użyteczne i intuicyjne. Z równym zaangażowaniem pracujemy nad estetyką i ciekawymi rozwiązaniami graficznymi, które angażują użytkowników i zachęcają do podejmowania interakcji na stronie. Opracowujemy strony responsywne, które są przystosowane do użytku na różnych urządzeniach.

Nowoczesna strona internetowa musi być nie tylko funkcjonalna i estetyczna, ale przede wszystkim angażująca użytkowników i zachęcająca do realizacji konkretnych celów. Projektując witrynę dla Ciebie, skupimy się więc na konkretnych potrzebach twojej działalności. W ten sposób dobierzemy najlepiej zoptymalizowane rozwiązania, które pozwolą Ci się wyróżnić na rynku i ukazać Twoje mocne strony.

Co zyskasz z ReasonApps?

 • Stronę internetową dostosowaną do Twoich potrzeb. Analizujemy, planujemy i projektujemy. Rozmawiamy, poznajemy i rozumiemy. W naszej pracy skupiamy się nie tylko na witrynie www, ale przede wszystkim na ludziach, którzy będą z niej korzystać. Dlatego oddajemy w Twoje ręce serwis, który w pełni odpowiada na potrzeby użytkowników i pozwala osiągać kluczowe cele biznesowe.
 • Dedykowany system usprawniający funkcjonalność strony. Oddamy w Twoje ręce system, który będzie w pełni intuicyjny i łatwy w zarządzaniu bez względu na złożoność czy poziom zaawansowania. Dzięki temu będziesz nim sprawnie zarządzać, aktualizować i rozbudowywać wraz z rozwojem swojego biznesu.
 • Serwis w technologii responsywnej. Użytkownicy powinni mieć łatwy dostęp do Twojej strony www bez względu na rodzaj urządzenia, z którego korzystają. Strony RWD automatycznie dostosowują się do rozmiaru okna przeglądarki, bez względu na to, czy wyświetla się ona na komputerze, tablecie czy smartfonie. Dzięki temu jakość i czytelność witryny zawsze jest perfekcyjna.
 • Unikalny UX design. Zapewniamy w pełni funkcjonalne, użyteczne i przyjazne użytkownikom strony. Struktura witryny jest zawsze zrozumiała i intuicyjna bez względu na stopień rozbudowania serwisu czy charakter operacji w nim wykonywanych. Wprowadzamy technologie, które mają na celu swobodne i bezpieczne użytkowanie stron WWW.
 • Imponujący design. Opracujemy indywidualny projekt graficzny strony, który będzie dostosowany zarówno do jej specyfiki, jak i charakteru firmy oraz Twojej wizji. Realizujemy pomysły, które są oryginalne, kreatywne, ale przede wszystkim pomagają w realizacji wyznaczonych celów biznesowych.
 • Profesjonalną obsługę. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy. Naszym celem jest dostarczenie Ci narzędzia w postaci strony internetowej, która w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom i stanie się jednym z elementów sprzyjających w rozwoju firmy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • Strona korporacyjna. Zawiera kluczowe informacje na temat korporacji, umożliwia też kontakt z klientem. Jej celem jest budowanie świadomości marki i relacji z klientami.
 • Strona wizerunkowa. Skupia się przede wszystkim na budowaniu pozytywnego wizerunku firmy w oczach klientów.
 • Strony firmowe. Zawiera opis działalności, szczegółowe przedstawienie oferty oraz możliwości kontaktu z firmą. Spełnia cele informacyjne i wizerunkowe.
 • Strona promocyjna. Skupia się na promocji, najczęściej konkretnego produktu czy usługi. Jej celem jest zwiększenie zainteresowania ofertą oraz zachęcenie do skorzystania z niej.
 • Landing Page. Jest to strona, na którą zostanie przekierowany użytkownik po kliknięciu w reklamę lub link w wyszukiwarce. Jej celem jest zwiększenie zainteresowania klienta danym produktem, usługą czy innego rodzaju ofertą i zachęcenie go do wykonania określonej interakcji (np. zakup, przejście do strony firmowej lub sklepu internetowego, pozostawienie danych kontaktowych itd.).
 • Sklepy internetowe. Jest to serwis, który umożliwia klientom zapoznanie się z katalogiem produktów i dokonanie zakupu za pośrednictwem internetu. Jego celem jest łatwa i bezpieczna realizacja procesów zakupowych.

Etapy naszych działań:

 • Nasze działania rozpoczynamy od dokładnego zidentyfikowania Twoich potrzeb oraz dopasowania rozwiązań, które umożliwią Ci realizację wytyczonych celów. Rozmawiamy, pytamy, sugerujemy, by w konsekwencji wyselekcjonować najlepsze pomysły na idealną stronę internetową dla Ciebie.
 • Następnie pracujemy nad prototypem witryny. Dzięki temu możemy Ci zaproponować wstępną strukturę strony oraz wszystkie moduły i funkcjonalności, które powinny się na niej znajdować.
 • Tworzymy indywidualny projekt graficzny strony w technologii RWD, uwzględniając Twoją koncepcję oraz specyfikę prowadzonej przez ciebie działalności.
 • Opracowujemy dokumentację techniczną strony, dzięki której będziesz miał dostęp do wszystkich informacji dotyczących zarządzania witryną. W ten sposób będziesz mógł samodzielnie zarządzać swoim serwisem.
 • Jeśli zaakceptujesz wszystkie zaproponowane rozwiązania, możemy uruchomić stronę internetową.
 • Zapewniamy wsparcie również na późniejszych etapach użytkowania witryny, zapewniając jej sprawne działanie bez zakłóceń i przerw.

Chcesz stworzyć stronę internetową, dzięki której będziesz realizować swoje cele biznesowe? Wypełnij formularz, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie optymalne rozwiązania.

Kontakt

Logo footer

ReasonApps
ul. Kapelanka 12
30-347 Kraków

T: 518 608 578

M: kontakt@reasonapps.pl