Systemy CRM

Porozmawiaj z naszym ekpertem
KONTAKT

Systemy CRM wspomagają prace związane z zarządzaniem relacjami z klientem. Oprogramowanie świetnie sprawdza się w szczególności przy realizacji działań marketingowych, sprzedażowych, handlowych. Usprawnia i reguluje wieloetapowe procesy związane z zarządzaniem kontaktami, komunikacją i relacjami z klientami.

Oprogramowanie CRM – indywidualne rozwiązania


Dedykowane systemy CRM służą szeroko pojętego zarządzania relacjami z klientami. Jednym z wrogów każdego przedsiębiorstwa jest chaos organizacyjny, który potrafi popsuć wypracowane relacje. Dlatego właśnie oferujemy indywidualnie dopasowane oprogramowanie CRM, które rozwiąże problem utraty kontroli nad projektami i procesami, aby klient zawsze odczuwał satysfakcję z zakupów i doskonałej obsługi.

Najważniejsze korzyści z wdrożenia oprogramowania CRM


ReasonApps wdraża systemy CRM indywidualnie dopasowane do specyfiki branży i przedsiębiorstwa. Dedykowane rozwiązania sprawdzają się również w firmach o dość nietypowych specjalizacjach, gdzie czasami standardowe narzędzia mogą okazać się niewystarczające. Jedną z zalet dedykowanych programów CRM jest możliwość rozbudowania systemu o nowe funkcje wraz z rozwojem firmy. Ponadto oprogramowanie CRM można z łatwością zintegrować z innymi systemami, używanymi w Twoim przedsiębiorstwie.

Każda firma ma jeden podstawowy cel, czyli zwiększenie swoich obrotów. Indywidualnie zaprojektowane systemy CRM dają możliwość podwyższenia skuteczności pozyskiwania nowych klientów oraz zwiększenia zadowolenia poprzez aktywny i sprawny kontakt. Dzięki temu cele biznesowe mogą z powodzeniem zostać spełnione. Jednak to nie koniec korzyści dla Twojej firmy. Udostępniamy intuicyjne rozwiązanie, które ograniczy koszty związane z obsługą klientów, dzięki centralnej bazie danych. Nasze dedykowane systemy CRM odznaczają się również wysokim poziomem bezpieczeństwa danych poprzez funkcje związane z logowaniem zdarzeń i innymi usprawnieniami.

Główne korzyści z wdrożenia dedykowanego programy CRM:


Korzyści finansowe Oprogramowanie CRM daje możliwość zwiększenia obrotów firmy, dzięki wyższej skuteczności pozyskiwania klientów
Lepsza obsługa klienta Aktywny i sprawny kontakt wpłynie na zwiększenie zadowolenia klientów.
Redukcja kosztów Dzięki centralnej bazie można ograniczyć koszty związane z obsługą klientów.
Bezpieczeństwo Poprzez funkcje systemu związane z uprawnieniami i logowaniem dane Twojej firmy są bezpieczne.

Chcesz się dowiedzieć jaki system może usprawnić pracę Twojej firmy?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dedykowane funkcjonalności


Dedykowane oprogramowanie CRM dają możliwość obsługi unikatowych procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. System łączy wiele modułów, pozwala konfigurować i zmieniać poszczególne atrybuty. Nowoczesny CRM to stabilne oprogramowanie, które wesprze kluczowe czynności marketingowe oraz zoptymalizuje procesy sprzedaży i obsługi klienta. Założone cele biznesowe mogą zostać spełnione dzięki złożonym funkcjonalnościom, takim jak możliwość zarządzania bazą klientów, obsługa zgłoszeń, planowanie sprzedaży, rejestr zainteresowania klientów produktami i usługami, zarządzanie projektami angażującymi pracowników, którzy dostarczają okazje i spersonalizowane oferty. Oprogramowanie CRM jest niezwykle użyteczne dla pracowników działu marketingu, którzy mogą w prosty sposób ewidencjonować dane związane z kampaniami marketingowymi, prowadzić funkcjonalny terminarz projektów, generować raporty i wiele innych.

Wiedza i doświadczenie kluczem do sukcesu


ReasonApps dostarcza rozwiązania „szyte na miarę”, które uwzględniają specyfikę branży oraz charakter przetwarzanych informacji. Dogłębna analiza działań Twojego przedsiębiorstwa jest dla nas kluczowa, ponieważ dzięki temu będziemy mogli dostarczyć niezwykle funkcjonalny i intuicyjny program, który będzie współpracował z istniejącymi systemami. Wdrożenia oprogramowania CRM przebiega tak samo, jak w przypadku gotowych produktów – nie zakłóca pracy firmy. Równie ważne są prowadzone przez nas szkolenia, które wprowadzą pracowników w system.

Wspieramy rozwój firm


Za ReasonApps stoją ludzie, którzy dzięki doświadczeniu i ogromnej wiedzy informatycznej potrafią dobrać intuicyjne rozwiązania dla każdej firmy. Dedykowane systemy CRM wspierają działania i rozwój firmy. Oprogramowanie jest tworzone zgodnie z oczekiwaniami przedsiębiorstwa, które ma indywidualne wymagania względem rozwiązań informatycznych. To właśnie jesteśmy Ci w stanie zapewnić. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Wzniesiemy Twój biznes na wyższy poziom.

Kontakt

Logo footer

ReasonApps
ul. Kapelanka 12
30-347 Kraków

T: 518 608 578

M: kontakt@reasonapps.pl